PL  |  EN

O NAS

BIURO DORADCZE to zespół doradców i praktyków zarządzania specjalizujących się w szeroko rozumianej tematyce związanej z:

  • zarządzaniem jakością
  • zarządzaniem zasobami ludzkimi

Choć merytorycznie są to dziedziny dość odległe od siebie, w praktyce wymagają tego samego, czyli zbudowania silnych i bardzo trwałych relacji z naszymi Klientami. Jest to możliwe poprzez wyjście naprzeciw indywidualnym potrzebom i dopasowaniu swojej oferty do najbardziej specyficznych oczekiwań. Stąd właśnie pomysł, by proponować te usługi pod wspólnym szyldem.

Naszym celem jest jak najlepsze zrozumienie specyfiki prowadzonego przez Państwa biznesu, kultury i wartości obowiązujących w Firmie. Dzięki temu jesteśmy w stanie dostarczyć najbardziej efektywnych rozwiązań, przyczyniając się do wzrostu konkurencyjności naszych Klientów na zajmowanym przez nich rynku.

BIURO DORADCZE, wypełniając obowiązek wynikający z Ustawy o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy, jest zarejestrowane w rejestrze agencji zatrudnienia pod nr 3846.

Więcej informacji o naszej ofercie w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi i zarządzania jakością znajdziecie Państwo na kolejnych stronach.